Spring Prog Festival 2024

Spring Prog Festival 2024

Kazimierski Przystanek Otwartej Kultury w Sosnowcu ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników muzyki na wyjątkowe wydarzenie – Spring Prog Festival. Impreza odbędzie się 20 kwietnia, a jej start zaplanowano na godzinę 17:00. To już trzecia edycja tego festiwalu, która obiecuje być równie ekscytująca jak poprzednie.

Spring Prog Festival 2024 – wykonawcy

W programie znajdą się występy zespołów, które zyskały uznanie na scenie progresywnego rocka i nie tylko. Miłośnicy gatunku będą mieli okazję posłuchać takich grup jak: HERE ON EARTH, znanej z energetycznych i pełnych emocji wykonów; PROAGE, której muzyka charakteryzuje się unikatowym połączeniem nowoczesności z klasycznym brzmieniem; OSADA VIDA, zespołu docenianego za swoje techniczne umiejętności i kreatywne podejście do muzyki; oraz MILLENIUM, grupy znanej z melodyjnych i atmosferycznych kompozycji.

Festiwal SPRING PROG FESTIVAL to nie tylko koncerty. To także okazja do spotkania z artystami, wymiany doświadczeń między fanami muzyki progresywnej oraz szansa na odkrycie nowych, fascynujących dźwięków. Organizatorzy zadbali o przyjazną atmosferę i komfort słuchaczy, zapewniając doskonałe warunki do delektowania się muzyką.

Spring Prog Festival 2024 – bilety

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/119463/Sosnowiec/Spring+PROG+Festival+2024/

https://www.facebook.com/events/387339540559030

https://www.facebook.com/SpringProgFest

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *