STEVE HOGARTH

Steve Hogarth z wyjątkowym koncertem w Polsce

Steve Hogarth, wokalista kultowego zespołu Marillion, wystąpi 7 grudnia na specjalnym, świątecznym koncercie w łódzkiej Wytwórni. Bilety będą dostępne od 1 czerwca.

Steve Hogarth to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów muzyki progresywnej na świecie. Od ponad 30 lat jest liderem zespołu Marillion i odnosi nieustanne sukcesy artystyczne. W 1997 roku wydał swój pierwszy solowy album pod pseudonimem „h” zatytułowany Ice Cream Genius. Nagrywał go razem z Richardem Barbierim, klawiszowcem z Porcupine Tree, oraz muzykami znanymi z zespołu Blondie: Davem Gregorym i Clemem Burke. Jego solową dyskografię uzupełnia album Colours Not Found In Nature, wydany w 2017 roku, nagrany z szwedzkim zespołem Isildurs Bane. W marcu ubiegłego roku ukazała się również najnowsza płyta Marillion, zatytułowana An Hour Before It’s Dark.

Steve Hogarth to nie tylko wyjątkowy talent, ale również niezwykła osobowość, co potwierdzą wszyscy, którzy mieli okazję być na jego koncercie. Podczas występu 7 grudnia w łódzkiej Wytwórni wokalista zaprezentuje specjalnie przygotowany repertuar, w którym oprócz swoich solowych utworów i piosenek z repertuaru Marillion nie zabraknie również utworów wykonawców, których szczególnie ceni. Ponadto, podczas swoich występów Steve Hogarth często i chętnie rozmawia z publicznością, dzieląc się anegdotami ze swojego życia. To będzie niezwykły wieczór, serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *