Trylion - Black Clay

Zespół Trylion prezentuje nowy klip i zapowiada płytę

W dniu 31 maja bieżącego roku odbyła się premiera klipu do nowego utworu o nazwie Black Clay, stworzonego przez polską grupę muzyczną Trylion, która specjalizuje się w graniu progressive metalu / djentu. Ten klip jest zapowiedzią nadchodzącego materiału, nad którym zespół obecnie pracuje.

Sam utwór i teledysk zostały praktycznie w całości stworzone przez członków zespołu we współpracy z artystą znanym jako SHAO. Za miksem zajęła się Emil Reitan z Icicle Studios, który jest znany m.in. ze współpracy z zespołem Frostbitt.

Członkowie zespołu skomentowali tę produkcję, mówiąc: „Ten utwór opowiada o delikatności człowieka w obliczu natury, odwołuje się do wielu symboli i metafor, ukazując istnienie człowieka jako małej części większej całości. W opublikowanym na platformie YouTube materiale zawarliśmy wszystko, co kochamy – staramy się połączyć sztukę z muzyką, uważając to za nierozerwalną jedność. Przez dość długi czas pracowaliśmy nad tym utworem, który był zdecydowanie najbardziej czasochłonnym i złożonym projektem, nad którym pracowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego i mamy nadzieję, że utwór znajdzie swoich odbiorców.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *