Abhoria - Depths

Abhoria z nowym singlem

Świeżo po zakończeniu swojej trasy koncertowej po Zachodnim Wybrzeżu w 2024 roku, Abhoria, znana z dystopijnego blackened death metalu, prezentuje „Between the Strains,”. W utworze zadebiutował gitarzysta Theo Romeo (Necrosophik Abyss), który dołączył do zespołu w 2023 roku, a całość została zmiksowana i zmasterowana przez Zacka Ohrena.

Singiel zawiera utwór black metalowy napędzany blastbeatami, będący kwintesencją nieustępliwego brzmienia Abhorii. Strona B, „Monument Impermanent,” skłania się bardziej ku progresywnemu death metalowi, dając wgląd w przyszły kierunek zespołu.

Limitowane egzemplarze 7” i super-limitowane płyty CD, w tym bonusowy cover „Ghost Dance” Death Cult, będą dostępne na stronie Abhoria Bandcamp oraz na koncertach. Drugi album zespołu, „Depths,” wydany w styczniu przez Prosthetic Records, zdobył uznanie krytyków za intensywne melodyczne wstawki i spójną, dynamiczną kompozycję. Skupiając się teraz na swoim trzecim albumie, Abhoria obiecuje najbardziej zróżnicowaną i skomplikowaną pracę do tej pory, jednocześnie planując kolejny etap trasy „Depths”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *