SHADOHM - Through Darkness Towards Enlightenment

Dzisiaj Shadohm wydaje debiutancki album

Znany polski wszechstronnie utalentowany muzyk metalowy Paweł Jaroszewicz (Vader, Decapitated, Hate, Antigama, Obscure Sphinx) wraz z doświadczonymi muzykami polskiej sceny metalowej: Adrianem Meissnerem, Rafałem Tarlachanem, Błażejem Kasprzakiem oraz Jakubem Śliwowskim inaugurują swój najnowszy projekt – SHADOHM.

Przygotujcie się na najnowszą porcję czystego, niezmąconego mroku black metalu, energii groove metalu, klimatycznych i ciężkich melodii doom metalu oraz absurdalnie niskich dźwięków.

„Through Darkness Towards Enlightenment” to nowoczesne połączenie stylów: Architects, Lorna Shore, Meshuggah, Gojira i Katatonia szokujące słuchacza od początku do końca.

Pięć utworów melodyjnego transu z niesamowitymi wokalami, które przeniosą Cię w inny wymiar nowoczesnego metalu. Zespół jest konglomeratem doświadczonych profesjonalistów skupionych na jednym wspólnym celu – przedstawieniu naszej wizji masom.

Muzyką na debiutancki album zarejestrowano:

perkusja w Santa Studio z Mikołajem Kiciakiem, Filipem Hałucha, Sebastianem Hasem jako realizatorzy nagrań;
wszystkie gitary w Heinrich House Studio we współpracy z Filipem Hałucha;
wokale w Sound Division Studio z Sebastianem Hasem za konsolą.
Całość została zmiksowana i poddana maseringowi przez Sebastiana Hasa w Sound Division Studio (Behemoth, Obscure Sphinx). Za oprawę graficzną odpowiada duet: wokalista Adrian Meissner oraz grafik Michal „Xaay” Loranc (God Dethroned, Kamelot, Nile). Zdjęcie zespołu wykonała Aleksandra „Kosa” Majak.

Pavulon o płycie: „Through Darkness Towards Enlightenment”jest komentarzem do tego, jak postrzegam otaczającą mnie rzeczywistość i jest wypadkową wszystkiego z czym mierzyłem się na przestrzeni lat. Jest to forma uwolnienia narastającego od wielu lat napięcia i frustracji, forma katharsis, rodzaj terapii – pogodzenia się ze swoimi demonami i znalezienia siły do realizacji swoich celów wbrew wszelkim przeciwnościom.”

Dzisiaj, 8 marca 2024 roku swoją premierę ma debiutancki album w formie cyfrowej na najpopularniejszych platformach streamingowych (Spotify, Deezer, Bandcamp, Apple Music, Amazon Music) oraz na płycie CD nakładem dobrze znanej polskiej wytwórni Selfmadegod Records. Płytę CD jak i merch jest dostępny w sklepie internetowym wydawcy.

Również dzisiaj, Shadohm wyrusza w trasę koncertową Czarna Pascha 2024 razem z black/doom metalową grupą Batushka.

08.03.2024 – Zabrze, CK Wiatrak
09.03.2024 – Gostynin, Strefa Chaosu
10.03.2024 – Gdańsk, Drizzly Grizzly
15.03.2024 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
16.03.2024 – Szczecin, D.K. Słowianin
17.03.2024 – Poznań, U Bazyla
22.03.2024 – Skarżysko-Kamienna, Semafor
23.03.2024 – Krosno, Rock Klub Iron
24.03.2024 – Bielsko-Biała, Rudeboy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *