ProjectA - My Lord

Nowa utwór „My Lord” od zespołu ProjectA

Od dziś w radiostacjach można usłyszeć utwór o tytule My Lord, drugi singiel promujący debiutancki album zespołu ProjectA zatytułowany Life Is Good!, który został wydany w kwietniu 2023 roku. Teledysk do My Lord jest już dostępny na platformie YouTube

Daria Jackiewicz, opisując piosenkę My Lord, powiedziała:
To utwór, który odnosi się do Wyższej Mocy, przewyższającej nas swoją mądrością i miłością. Jako ludzie poszukujemy spełnienia i wewnętrznego spokoju, a jednocześnie pragniemy znaleźć jakąś zewnętrzną Siłę, która poprowadzi nas, abyśmy mogli cieszyć się pełnią życia. To daje nam szczęście, które możemy dzielić z innymi. Odnajdujemy je w sobie, w otaczającej nas naturze lub w energii, którą można interpretować na wiele sposobów.

ProjectA został założony w 2017 roku przez muzyków związanych ze sceną muzyczną Wielkopolski i Lubuskiego. Jest to zespół bluesowy, którego nazwa wydaje się być oczywista, ale w rzeczywistości kryje w sobie żeński pierwiastek, będący żartem z makaronizmów. Sposób wymowy nazwy również nie jest jednoznaczny: „ProdżektA”. Muzyka zespołu łączy w sobie nowoczesne, elektryczne gitary z korzennymi dźwiękami harmonijki ustnej, splątanymi z wyszukanym brzmieniem kontrabasu, pulsującym rytmem bębnów i zmysłowym śpiewem, który wydaje się przeniesiony prosto z Delty Missisipi. Album Life Is Good! został wydany przez Flower Records i jest debiutanckim albumem zespołu ProjectA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *