Faust - VooDoo Live

Zespół Faust wyda koncertowy album

W nadchodzącą sobotę, tj. 16 września 2023 roku, zostanie wydany koncertowy album polskiego zespołu metalowego Faust, grającego w stylu death/thrash. To wydawnictwo zawiera nagrania zarejestrowane podczas występu grupy w warszawskim klubie VooDoo. Był to trzeci koncert Faust po piętnastoletniej przerwie w działalności! Na płycie znajdziemy utwory promujące album zatytułowany „Wspólnota brudnych sumień” (2019), który był wtedy w centrum uwagi i często porównywano go do dokonań muzycznych legendarnego KATa oraz amerykańskiego zespołu Testament.

Album „VooDoo Live” będzie dostępny tylko w formie cyfrowej na najpopularniejszych platformach streamingowych, natomiast planowane jest wydanie na fizycznym nośniku dopiero w drugiej połowie roku 2024, z okazji 25-lecia debiutanckiej płyty.

Za miksowanie albumu odpowiada Paweł „Janos” Grabowski z JNS Studio, który ma na swoim koncie współpracę z takimi zespołami jak Antigama, Hostia czy Riverside. Okładka albumu to efekt wspólnej pracy Anny Malesińskiej, Piotra Czajkowskiego oraz Martyny „Seth” Pawłowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *