Serpents - The Void

Zespół Serpents prezentuje singiel „The Void”

Serpents to formacja muzyczna, która zadebiutowała w 2023 roku w Szczecinie, grająca w stylu modern/post-metalcore z elementami elektroniki. Skład zespołu tworzy pięciu artystów, którzy cechują się profesjonalizmem w podejściu do muzyki, kreując niepowtarzalne dźwięki. Ich agresywne gitary harmonizują z pulsującymi rytmami elektronicznymi, tworząc dynamiczne kompozycje. Inspiracje czerpią z różnorodnych źródeł, w tym od Nine Inch Nails, Spiritbox i Northlane, co owocuje w Serpents jako dynamiczny i warstwowy styl, przekraczający tradycyjne ramy gatunku.

Ostatnio, po wydaniu utworów takich jak „Hourglass”, „Self-Made Suffering”, „Tangled”, grupa wydała nowy singiel „The Void”. Ich twórczość charakteryzuje się artystyczną odwagą i emocjonalną głębią, z silnym i ekspresyjnym wokalem. „The Void” zanurza słuchaczy w ciemne, melodyjne głębie, oferując dźwiękowe przeżycie, które redefiniuje granice współczesnego metalcore’u.

Niedawno zespół ogłosił, że wyruszy w europejską trasę koncertową jako support dla węgierskiej grupy EKTOMORF (nu-metal, groove metal). Polska formacja będzie występować na koncertach od 19 marca do 6 kwietnia tego roku.

Singiel dostępny jest na platformach streamingowych – https://ffm.to/4yabm0p

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *