THE LIGHTBRINGER - SEVEN THRONES

Zespół The Lightbringer z wideo do Aether Rivers

The Lightbringer właśnie wydał wideo z wykonaniem na żywo ich najintensywniejszej piosenki z najnowszego albumu „Seven Thrones”. Obejrzyj „Aether Rivers” na ich kanale na YouTube

 

„Seven Thrones” to album koncepcyjny, rozwijający narrację wprowadzoną w EP „From the Void to Existence” i dalej eksplorowaną na albumie „Heptanity”. Każdy utwór z „Seven Thrones” zagłębia się w królestwo istnienia, gdzie manifestują się bogowie, a tajemnicze królestwa i mityczne krainy rozwijają się. Album obiecuje urzekającą podróż pełną zachwytu, wyzwań i eksploracji światła i ciemności. Zespół zaprasza słuchaczy do przyłączenia się do tej wyprawy, prowadzonej przez tajemnicze głosy w muzyce.

Album został nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez Oliviera V. Girarda w Holywaves Studio w Québec, zapewniając wysokiej jakości doświadczenie słuchowe. Wpływy dla fanów zespołu obejmują wczesne Dark Tranquillity, wczesne Septic Flesh i Stormlord, co daje wskazówkę co do muzycznego krajobrazu, który zamieszkuje „Seven Thrones”.

Dodatkowo, „Seven Thrones” będzie miał specjalną edycję „Cosmogony”, wydaną w drewnianym pudełku, zawierającą cztery dodatkowe piosenki, EP „From The Void To Existence” oraz 32-stronicową książeczkę eksplorującą lore The Lightbringer, wszystko zaprojektowane i ilustrowane przez Auraeon.

Lista utworów:

  1. Embodiment
  2. Worlds Beyond
  3. Aether Rivers
  4. Elementalians
  5. Pillar Of Creation
  6. Astral Crown
  7. Efflorescence
  8. Mystic Places Of Dawn (cover Septic Flesh) Bonus Track – Edycja Wooden Box

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *