Bruce Dickinson - The Mandrake Project

Bruce Dickinson z nowym albumem

Bruce Dickinson ogłasza wydanie swojego nowego, siódmego albumu solowego! Noszący tytuł „The Mandrake Project”, krążek ukaże się pod szyldem BMG w pierwszej połowie roku 2024, co oznacza 19 lat od premiery „Tyranny Of Souls”.

To wydawnictwo jest owocem ponownego spotkania z producentem i długoletnim współpracownikiem muzycznym frontmana, Royem Z.

Bruce Dickinson – „The Mandrake Project” – nowy album

Album będzie promowany trasą koncertową, a aktualne szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie: www.themandrakeproject.com. Pierwsze daty koncertów zostały już ogłoszone, zespół Bruce’a Dickinsona wystąpi w Meksyku i Brazylii w kwietniu i maju 2024 roku. Kolejne daty zostaną ogłoszone wkrótce.

Bruce Dickinson wyraził swoje uczucia wobec nadchodzącego albumu, mówiąc: „Ten album był dla mnie bardzo osobistym doświadczeniem, i jestem z niego niezmiernie dumny. Roy Z i ja mieliśmy w planach napisanie i nagranie tej muzyki przez wiele lat, więc jestem bardzo podekscytowany faktem, że wkrótce będzie dostępna dla słuchaczy. Jestem również szczęśliwy, że wkrótce wyruszam w trasę z niesamowitym zespołem, który stworzyliśmy i przywołaliśmy do życia. Planujemy zagrać jak najwięcej koncertów, w jak największej liczbie miejsc i dla jak największej liczby fanów, jak to tylko możliwe! Co do „The Mandrake Project”… niedługo wszystko zostanie ujawnione!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *