Trylion zespół

DJENT FEST w Warszawie

Już 30 września 2023 godz: 20:00 startuje w warszawskim klubie Potok DJENT FEST. Jest to pierwsza edycja klubowego festiwalu skupionego na nowoczesnych progowo-metalowych brzmieniach.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/660058836148367

Przed Wami wystąpią trzy niesamowite zespoły, które dostarczą bardzo zróżnicowane podejście do tego typu gatunku.

TRYLION
Zespół Trylion został założony w 2013 w Poznaniu. Od tego czasu na koncie zespołu znalazły się dwa wydania: EP oraz LP „Education for Freedom”, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytykę. Przełomowym momentem w ich karierze jest tegoroczny konkurs na MATERIAFEST, dzięki czemu zagrali na jednej scenie z: Sepultura, Decapitated, Humanity’s Last Breath, Jakub Żytecki i inni. Brzmieniowo Trylion nawiązuje do rytmicznych riffów uzupełnionych ambientami oraz mocnymi, przeplatanymi czystymi, wokalami. Duży kontrast w utworach powoduje, że całość jest mocno urozmaicona – zespół mieści się w ramach metalu progresywnego z naciskiem na nowoczesne granie.

JAQBE
Instrumentalny projekt inicjatywy byłego gitarzysty takich warszawskich kapel jak Havenward, czy Soundforged. Łączy niskostrojony i oparty na łamanym groovie metal, z wpływami muzyki filmowej i orkiestralnej i paroma mniej lub bardziej nowoczesnymi naleciałościami spod znaku progresywy. Jaqbe z pomocą Kuby Bryszewskiego (perkusja) i Jerry’ego Grodka (bas) nagrał i wydał jeden album długogrający „Grow” (2021).

MONADA
Warszawski zespół po zmianie składu wybrał kierunek najcięższych brzmień, jakie można wydobyć z instrumentów i gardła wokalisty!
Kawałki są treściwe, połamane, które aż proszą się o kompulsywne machanie głową.
Zespół obiecuje, że oprócz znanego materiału z EPki „Hostage” pokaże także mocne nowości!
Obecny skład: Łukasz Marcysiak (wokal), Adrian Łochowski (gitara), Ignacy Zieliński (perkusja), bas (bas).

Bilety w cenach:
30 zł – przedsprzedaż
40 zł – w dniu koncertu

Przedsprzedaż drogą mailową ([email protected]), w tytule wiadomości należy wpisać „Djentfest – przedsprzedaż„.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *