Fragments

Last Feast of The Wolves – Fragments

Fragments to debiutancki album metalcorowej grupy Last Feast of The Wolves z Opola, w której skład wchodzą muzycy zespołów takich jak Sekator, Bartzabel, 13 Piętro, czy Devilish Impressions. Sama płyta została wydana we wrześniu 2021, jednak dopiero teraz ja na nią trafiłam. Co na niej znalazłam?

Ciężkie brzmienia, porządne i mięsiste riffy okraszone idealnie dopasowanymi samplami. Pierwsze co w nas uderza to prawie dwuminutowe, mocne Intro, które zapowiada, że czas spędzony z albumem nie będzie nudny. Po mocnym wejściu czas na Normandie. Czujesz już to? Tak właśnie będziesz się czuć przez cały czas słuchania albumu – ułożony chaos i pierwotna dzikość muzyki. Niezależnie od tego, który utwór aktualnie będziemy słuchali zawsze będzie nam towarzyszyć surowość dźwięków zespołu. Praca gitar, sample, wokal, wszystko ma idealne wyważenie, przez co muzyka nie rani uszu.

Niezależność muzyki prezentowanej przez zespół Last Feast of The Wolves potrafi rozbudzić gniew, powiedziałabym nawet, że słuchając jej można przeżyć swojego rodzaju oczyszczenie. Czy warto posłuchać Fragments? Jak najbardziej, a znaleźć ją można pod poniższymi linkami:
Spotify 
BandCamp
YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *